SAYFALAR

Ana Sayfa

Kategoriler
KATALOG
Hakkımızda

Hakkımızda

Palex; ıslak hacim ekipmanları üretmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Otel, işyeri, hastane, okul, yurt, fabrika, ev ve benzeri yaşam alanlarında kullanılmak üzere ıslak hacim ekipmanları üretimi yapmaktadır. Palex, günümüze kadar çalışmalarını aralıksız sürdürerek, yurtiçi ve yurtdışında bu sektörde söz sahibi markaların arasına girmiştir. Deneyimli kadro ve üstün kalite anlayışıyla çalışan firmamız, dağıtım ağı kurarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden Palex, yeni model tasarımlarını ve bu tasarımlar için gerekli olan makine parkur yatırımlarını gerçekleştirmiştir.

Misyonumuz

Sektörde kalite odaklı ürünler üreterek, yurtdışı pazar payını artırarak Türkiye Cumhuriyetine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ‘nin endüstriyel temizlik sektöründe ki tüm gelişmeleri takip etmek, ürün ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde tanıtmak, ıslak hacim ekipmanları üretiminde dünya çapında bilinen markalar arasında lider konumda olmaktır.

Değerlerimiz

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, hizmet süreçlerimizi iyileştirmektir. Yaratıcı fikirleri olan, bilinçli, eğitimli ve sürekli kendini geliştirmeye açık ekibimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet etme hedefi içerisindeyiz.

Kalite Politikamız

Teknolojide ki gelişimleri takip ederek kaliteli ürünlerle arz ve talebi karşılamak, rekabet piyasasına göre yenilikçi hizmet politikalarını uygulamaktayız.

Prensiplerimiz

Tüm bireylere saygı duyarak, dürüst ve doğru hareket ederek, başarı yolunda karşımıza çıkacak engelleri aşabileceğimize inanıyoruz. Hedeflerimize ulaşabilmek için gerekirse oturmuş kalıpları değiştirerek yenilikçi  düşünceyi uygulayabiliriz. Marka değerimizi ve müşteri memnuniyetimizi arttırmak için yenilikçi kavramlar üretiriz. Başarılarımızdan ilham, başarısızlıklarımızdan ders alırız.

KURUMSAL

Palex; ıslak hacim ekipmanları üretmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Otel, işyeri, hastane, okul, yurt, fabrika, ev ve benzeri yaşam alanlarında kullanılmak üzere ıslak hacim ekipmanları üretimi yapmaktadır.

YAYIN POLİTİKASI
Site üzerindeki tüm yazı ve görsellerin hakları PALEX e aittir. Resim yazı görsel bileşenler vs.. PALEX izni olmaksızın kullanılamaz. PALEX ön bildirim yapmaksızın site üzerindeki bilgileri değiştirme,kaldırma,ekleme hakkını saklı tutar.
BİZE ULAŞIN
İstoç Perakende ve Toptan Satış Mağazası
Mahmutbey Mah.İstoç 17. Ada No: 38
Bağcılar - İstanbul / Türkiye
+90 212 659 90 79
    Tasarım

 

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.